KALENDARZ 2017

09:30

Moi drodzy! Już trochę się chwaliłam, ale teraz muszę wszystko dokładnie opowiedzieć. Tak właśnie, chodzi o kalendarz! 

Parę miesięcy temu, kiedy do świątecznej gorączki było jeszcze daleko, a myśleliśmy bardziej o gorączce i żarze z nieba, napisała do mnie Natalia z bloga Jest Rudo (Natalia prowadzi super bloga o fotografii, ale nie tylko, bo również pokazuje tajniki kreatywnego życia, pisze o swoich pasjach i daje duuużo fajnych rad! Blog Natalii - http://www.jestrudo.pl/ instagram - https://www.instagram.com/jestrudo/ facebook - https://www.facebook.com/jestrudo/ kanał na youtube - jest rudo ). Otóż, rok temu Natalia stworzyła i udostępniła na swojej stronie kalendarz do pobrania i cieszył się on ogromnym zainteresowaniem, więc i w tym roku postanowiła coś takiego zrobić. Jednak wpadła na pomysł, aby tym razem zaprosić do współpracy mnie, żebym zajęła się stroną rysunkową i wykonała ilustracje do niego. Zgodziłam się od razu, bo już od dłuższego czasu chodził za mną pomysł zrobienia takiego kalendarza i chyba potrzebny był mi taki mobilizator ;) Ustaliłyśmy szczegóły, prace się zaczęły no i efekty są!

Co musicie o nim wiedzieć? Jest on dostępny do pobrania zupełnie za darmo! Tak! Klikacie, pobieracie, drukujecie i jest :) Poniżej pokażę Wam jak on się prezentuje i oczywiście będzie link, pod którym można go znaleźć!

Mam nadzieję, że Wam się podoba i że będzie Wam w przyszłym roku towarzyszył!


Poniżej mały podgląd na całość!


I jak wrażenia?? Jeśli podoba się Wam i chcecie go mieć, proszę kliknąć poniżej!

GOTOWE!! A teraz czas podzielić się z innymi dobrymi kalendarzowymi wiadomościami, prawda? ;) Będę wdzięczna za udostępnienie tego wpisu! Wystarczy kliknąć poniżej - SHARE ON FACEBOOK, SHARE ON TWITTER lub PIN THIS POST!

You Might Also Like

2 komentarze