PROJECT PLANT

09:31


Cześć! Jak już ogłaszałam na instagramie i facebooku, postanowiłam postawić przed sobą wyzwanie dotyczące rysowania nowych gatunków roślin. Jeśli ktoś z Was chciałby się do mnie przyłączyć, będzie mi bardzo i miło! Jeśli nie wiecie za bardzo o co w tym chodzi i nie czujecie się przekonani to już wszystko wyjasniam!

ZASADY WYZWANIA: 

Każdego dnia publikujemy na instagramie zdjęcie wykonanej przez nas, na zadany temat pracy. W tym przypadku są to rośliny i jest ich 20. 

Możemy wykonać zadanie na dwa sposoby: wykonując rysunek danej rosliny, bądź pisząc jej nazwę. Technika dowolna. Brush lettering, akwarela, szkic ołówkiem, kredkami, pastelami, kolaż, rysunek cyfrowy - nie ma tu żadnych ograniczeń. Techniki możemy mieszać, bądź wybrać jedną - to zależy tylko od naszej kreatywności. 

Najfajniej oczywiście byłoby wykonać wszystkie 20 zadań, ale zapraszam rownież osoby, które chciałyby się włączyć tylko kilka razy, lub mają upatrzone kilka gatunków i tylko je chciałyby opracować. Celem jest przede wszystkim poszerzenie roślinnych horyzontów i kreatywna zabawa! 

Tak więc po kolei wszystkie kroki: 

1. Zaczynamy w poniedziałek 27.03 

2. Wybieramy odpowiednią roślinę z listy i po kolei wykonujemy prace na 20 zadanych tematów (codziennie jedną) 


3. Każdego dnia publikujemy na instagramie swoje dzieło oznaczając je hashtagiem #project_plant i oznaczając @atogrzywa 


4. Zaglądamy do galerii zdjęć zgromadzonych pod #project_plant, oglądamy, komentujemy, dowiadujemy się nowych rzeczy i inspirujemy pracami innych! 


Poniżej znajdziecie listę wszystkich roślin. Nazwy są wypisane po łacinie i po polsku. Jeśli jesteście bardziej hand letteringowi i będziecie pisali nazwy roślin w ramach zadania, to oczywiście jest tu dowolność wyboru, która nazwa to będzie, a może obie ;)

Dla ułatwienia, na tablicy na moim pinterescie zgromadziłam rośliny, którymi sie będziemy zajmować, także zapraszam rownież tam: http://pin.it/usFMaWF


Mam nadzieję, że widzimy się w poniedziałek!

https://www.instagram.com/atogrzywa/

...
update: pierwszy tydzień wyzwania - efekty
You Might Also Like

6 komentarze

 1. O jaaa, ale super rośliny! To ja już się szykuję do wyzwania :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super!! Do zobaczenia w poniedziałek!! 😍🌿❤️

   Usuń
 2. Wezmę udział ;) Myślę, że zrobię trochę po swojemu, połączę z ilustracją mody ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to świetnie!! Bardzo jestem ciekawa Twoich prac, bo taki połączenie brzmi bardzo obiecująco!! <3

   Usuń
 3. Można jeszcze dołączyć? ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne zapraszam w każdej chwili!! <3

   Usuń