PARTY PEOPLE

21:03

czas nadrobić zaległości prasowe. otóż nieco ponad tydzień temu w HOT MAGAZINE ukazała się sesja zdjęciowa prezentująca moje t-shirty i torby ekologiczne w stylizacjach męskich na koncert rockowy oraz imprezę w klubie, o których wymyślenie zostałam poproszona. całość uzupełnia mój komentarz. stylizację damską natomiast prezentuje parasola.

jeśli przegapiliście magazyn w wersji drukowanej, nic straconego! poniżej link do wersji elektronicznej -> http://hotmag.pl/felieton/party-people-koncert-rockowy-i-impreza-w-klubie-%E2%80%93-w-co-sie-ubrac/1042


***
pozostając w temacie mody oraz HOT MAGAZINE, polecam serdecznie event, który odbędzie się już za tydzień w sobotę 24.11 o godzinie 21 w klubie Elefunk w Szczecinie, a mianowicie urodziny hota, którym towarzyszyć będą pokazy mody młodych projektantów oraz znanych marek.


wejściówki oczywiście można zakupić, ale można również o nie powalczyć w konkursie na blogu parasoli, do czego serdecznie namawiam! poniżej link do wydarzenia na facebooku oraz do wspomnianego konkursu.
***
a muzycznie haim, na energetyczne rozpoczęcie nowego tygodnia!

You Might Also Like

0 komentarze