LOGO KOŁOCIEBIE

22:50

Dziś chciałabym się z Wami podzielić logotypem dla wyjątkowych fotografek ze Szczecina - Ani i Elwiry. To dwie wspaniałe i zdolne dziewczyny, z dużymi marzeniami i dużym talentem. Dopełniają się doskonale, tworząc razem piękne dzieła, relacjonując ważne chwile i momenty. Warto je na pewno obserwować i śledzić ich poczynania! Poniżej efekty naszej współpracy!

*

 Zajrzyjcie koniecznie na stronę i profile dziewczyn!You Might Also Like

4 komentarze

 1. Hej Magda. Jesteś w stanie mi doradzić w wyborze tabletu graficznego? Otóż na aukcji trafił się tablet Wacom Bamboo3 Pen (aktualna cena na licytacji to 101 złotych, na ceneo cena to 259 złotych) czy to jest dobry sprzęt? Myślę, że do niewymagających rzeczy i sprawdzenia siebie "na próbę" cena do jakiej dojdzie jest w porządku (myślę, że nie więcej jak 150 złotych). Na jakim sprzęcie ty pracujesz? Na co warto zwracać uwagę przy wyborze takiego sprzętu? Oczywiście zrobione przez Ciebie logo jest naprawdę śliczne.
  Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Powiem szczerze, że jeśli chodzi o tablety graficzne to nie jestem dużym ekspertem. Sama (jeśli już) to pracuję na prostym Wacom Bamboo właśnie i dla mnie jest to wystarczające ;) Także jeśli trafiła Ci się dobra okazja, to chyba na Twoim miejscu skorzystałabym! Sprawdzisz jak Ci się pracuje i zobaczysz czy takie narzędzie w ogóle Ci odpowiada :) Powodzenia i pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. możesz zdradzić jaki jest koszt zamówienia u ciebie takiego logo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, dlatego też zapraszam do kontaktu mailowego atogrzywa@gmail.com Pozdrawiam!

   Usuń