2016/2017

11:35

Na przełomie lat nie da się uniknąć podsumowań. Chyba każdy zastanawia się nad tym co było, co jest i co będzie. Jaki dla mnie był ten rok? Intensywny! Zarówno prywatnie jak i pod względem tzw. zawodowym ;)

Nie mogę nie wspomnieć jak wielką rolę odegrała moja kochana rodzinka! W szczególności ktoś, kto jest z nami dopiero 1,5 roku, a już zdążył stać się moją ogromną miłością i najlepszą kumpelką - oczywiście mowa o mojej chrześnicy Anastazji! Już nie mogę się doczekać jej kolejnych sukcesów i naszych super chwil w przyszłym roku i każdym następnym! Ale spokojnie! Nie zapomniałam o Was rodzice, Olu, Marcinie, ale wiecie jak jest - Nastusia zawsze pierwsze miejsce :D

No dobra, tyle od strony prywatnej, czas na zawodową! Liczbowo i statystycznie ten rok zdecydowanie przeszedł moje oczekiwania, na Facebooku jest Was ze mną już ponad 2000 a na Instagramie ponad 1000! Nawet nie wiecie jak mi miło, że chcecie śledzić moje poczynania! Bardzo mnie to motywuje! Mam nadzieję w przyszłym roku sporo zwiększyć te liczby, dostarczając Wam jeszcze więcej ilustracji, rysunków, napisów i wszelkich kreatywnych działań!

#bestnine https://www.instagram.com/atogrzywa/
Jeśli chodzi o moje plany i pragnienia, to w tym roku dużo mi się poukładało w głowie, spróbowałam wielu technik projektowych, wielu tematów, wyklarowało mi się wiele i chyba wiem co sprawia mi największa przyjemność, co artystycznie chciałabym kontynuować i w czym się doskonalić. Jest to rok w którym odkryłam np. portrety i to jak bardzo lubię je rysować (co jest dużą zmianą, bo na studiach były moją zmorą). W tym roku odkryłam rysowanie na iPadzie, na tyle mi się to spodobało i na tyle postanowiłam na tej technice oprzeć swoje ilustracje, że w tej chwili piszę tą notatkę, ze swojego nowego, już profesjonalnego sprzętu!

Ten rok to również rok fajnych projektów i przemiłej współpracy. Duża cześć z nich jest nadal w toku i już wiem, ze zaowocuje super efektami, o czym będę informować oczywiście.

2016 to prace komercyjne, ale również te dla samodoskonalenia (Zenja i jej wyzwania - super sprawa, zachęcam wszystkich do tego typu działań!) no i KALENDARZ.  Natalia z Jest Rudo swoją propozycją naprawdę pobudziła moją kreatywność i bardzo jej dziękuje jeszcze raz za tą super współpracę. Codziennie otrzymuję miłe słowa dotyczące ilustracji i zdecydowanie była to rzecz, która bardzo Wam się spodobała!

To wszystko, to oczywiście niewielki procent wszystkich zdarzeń zeszłego roku, ale to są rzeczy, które były najważniejsze dla mnie osobiście i które najbardziej zapamiętałam.

No to co, czas na życzenia!! Nowy rok to nowe możliwości i czysta karta, mnie to zawsze ekscytuje, bo przecież zdarzyć może się dosłownie WSZYSTKO. Czego więc życzyć Wam i sobie? Chyba tego, żeby to WSZYSTKO, było samymi dobrymi chwilami, żebyśmy każde niepowodzenie umieli obrócić na swoją korzyść i żeby każdy dzień zaczynać z nową motywacją. Uporu w dążeniu do swojego celu, ale pamiętajmy, że sama droga do niego tez jest wspaniała i nigdy nie nauczymy się tyle jak właśnie podczas niej.

To co, czas chyba zacząć się szykować do Sylwestra! Wszystkiego wspaniałego moi drodzy!!

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Szczęśliwego Nowego Roku!
    Super, że w 2016 odkryłaś nowe rzeczy związane z Twoim hobby :) Dzięki takim rzeczom człowiek może się rozwijać :3
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń